PROLJEĆE U DV “SMJEŠKO”

Posljednjih nekoliko mjeseci u našem vrtiću bilo je kao i uvijek – veselo i prepuno aktivnosti. Između ostalog, obilježili smo Dan planete Zemlje te naučili sve o važnosti recikliranja uz posjetu našeg gdina. Otpadića. Obilježili smo i Tjedan zdravlja te izrađivali zdrave sokove, kolače i ostala ukusna jela koja su dobra za naše zdravlje. Naravno obilježili smo i Uskrs onako kako najviše volimo – u suradnji s roditeljima koji su se u velikom broju odazvali na naše kreativne radionice, a posjetio nas je i Uskršnji zeko. Suradnju s roditeljima poticali smo i kroz naše komunikacijske roditeljske sastanke gdje smo na zanimljive načine obradili relevantne teme – „Dijete i igra“, „Kako kod djece poticati samoregulaciju, te „Kako vidim svoje dijete“. Posjetili su nas i Produkcija Z sa svojom predstavom „Dobro se dobrim vraća“ a mi smo organizirali i kino u vrtiću gdje smo uživali u animiranom filmu „Mačak u čizmama“.