PROSINAC U NAŠEM VRTIĆU

Prosinac je uvijek jedan od najveselijih mjeseci u našem vrtiću prepun aktivnosti. Započeo je već tradicionalnom božićnom radionicom na kojoj su roditelji zajedno s djecom izrađivali ukrase koje smo izložili na našem božićnom štandu. Sav prihod od donacija uručili smo Caritasu Zadarske županije kako bismo pomogli rad Pučke kuhinje i Prenoćišta za beskućnike. Tijekom prosinca posjetili su nas prijatelji iz Hrvatske Glazbene Mladeži sa svojom “Pričom o klaviru”. Ovaj posjet organiziran je u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske kroz program Ruksak (pun) kulture – umjetnost i kultura u vrtiću i školi. Naravno posjetili su nas i naši dragi sv. Nikola, sv. Lucija i Djed Mraz koji su nas obradovali poklonima.