IZLET NA RANCH IDASSA I ZAVRŠNA SVEČANOST ZA PREDŠKOLCE

Posljednja dva tjedna u svibnju bila su rezervirana za naše predškolce.

Dana 25.05.2022. godine organizirali smo za njih izlet na Ranch Idassa u Kožinu. Na ovom predivnom mjestu upoznali smo se sa raznim domaćim životinjama (koze, konji, zečevi), jahali konje i naučili sve o tim predivnim životinjama, te se zabavili igrajući različite igre (povlačenje konopa, utrkivanje po poligonu, trčanje u vrećama ..) To je doista bio dan za pamćenje.

Dana 31.05.2022.godine rekordan broj predškolaca – čak njih trideset i šest – na maloj svečanosti i zabavi u virskom vrtiću simbolički oprostilo od svojih prijateljica i prijatelja, teta i svih djelatnika Smješka. Mali su predškolci dobili diplome, knjige i kape, te poklone za uspomenu na vrtić, a svim prisutnima su pokazali pjesme i recitacije koje su naučili za ovu prigodu, a nakon dvije godine završnoj svečanosti su prisustvovali i roditelji. Za djecu i roditelje bile su pripremljene zanimljive i ukusne voćne salate te pizze i voćni sokovi.

Na ovaj način su razigrani naši razigrani mališani obilježili završetak svog boravka u Dječjem vrtiću Smješko.