USKRS U DJEČJEM VRTIĆU “SMJEŠKO” VIR

Tradicionalno, Dječji vrtić „Smješko“ i ove godine je organizirao uskršnju humanitarnu akciju. Nakon što smo prošle godine prigodno podržali i darovali Udrugu „Cukrići“ Zadar, ove godine sav prihod od donacija išao je – Udruzi za autizam Zadar.

Tijekom proteklih nekoliko dana Dječji vrtić „Smješko“ je na svom uskršnjem štandu izložio radove koje su vrijedno izrađivala djeca uz pomoć svojih odgojiteljica ali i roditelja koji su sudjelovali u našim kreativnim radionicama. Zahvaljujući dobrom odazivu roditelja, ali i svih mještana otoka Vira od prikupljenih donacija kupljeni su prigodni pokloni koji će pomoći u svakodnevnom radu s korisnicima, te je uplaćena novčana donacija Udruzi. Također, za korisnike Udruge naša djeca izradila su posebne čestitke prepune crteža i lijepih želja. Poklone su u ime cijelog vrtića uručile Julijana Begonja, ravnateljica i Marina Grbić Malnar, pedagoginja.

Ovim putem zahvaljujemo našim roditeljima ali i svim Viranima na odazivu za sudjelovanje u našoj akciji!

Foto: Virski list