PROSINAC U DJEČJEM VRTIĆU “SMJEŠKO”

Prosinac je uvijek jedan od najveselijih mjeseci u našem vrtiću, prepun pjesme, plesa i raznih aktivnosti ali i uzbuđenja jer iščekujemo posjetu naših dragih gostiju – sv. Nikole, sv. Lucije i naravno Djeda Božićnjaka. Kao i svake godine, poklone virskim mališanima osigurala je Općina Vir, dok je destinacijska kompanija Vir turizam osigurala da nas naši gosti ove godine posjete i uživo, na radost najmlađih.

Također, tijekom prosinca u našem vrtiću su održane božićne kreativne radionice. Vrijedna djeca i njihove odgojiteljice izradili su mnoštvo božićnih ukrasa koji su bili izloženi na štandu ispred vrtića. Roditelji ali i svi mještani Vira mogli su izabrati ukras za sebe ali i za svoje najmilije te ostaviti prigodnu donaciju. 

Nakon još jedne uspješne akcije prikupljanja donacija, dana 17.12.2021.godine posjetili smo Udrugu Svjetlo koja okuplja djecu i mlađe osobe s intelektualnim poteškoćama, te im uručili naše poklon pakete i čestitku naše djece prepunu crteža i lijepih želja.