Prikupljanje donacija za korisnike Doma za starije i nemoćne Zadar

Nakon što smo prošle godine prikupljenim sredstvima uveselili mališane zadarske pedijatrije, ove godine Dječji vrtić “Smješko” pokušat će uljepšati blagdane onima koji ih ne mogu provesti sa svojim najmilijima – korisnicima Doma za starije i nemoćne Zadar.

Ispred našeg vrtića od sutra će na štandu biti izloženi božićni ukrasi koje su izradila djeca zajedno sa svojim odgojiteljicama. Pozivamo Vas da dođete, izaberete ukrase za Vaš dom i ostavite donaciju koju ćemo iskoristiti kako bismo ove godine razveselili naše starije sugrađane kojima ova situacija najteže pada s obzirom da su narušenog zdravlja, odvojeni od svojih bližnjih, bez mogućnosti posjeta. Namjera nam je olakšati im težak period koji prolaze i pružiti im podršku, a našoj djeci ukazati na važnost brige o starijima.


Dođite, i budite dio ove lijepe božićne priče s nama!